O firmie

Dostępny pod adresem www.nadrexchrzest.pl sklep internetowy NADREX prowadzony jest przez Elżbietę Nadrajkowską prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą PPH NADREX Elżbieta Nadrajkowska, zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki. Nasza działalność gospodarcza jest wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Malborka pod numerem 508.
Dane adresowe / kontaktowe:
Ul. Wróblewskiego 6 82-200 Malbork
NIP: 5790013719
Zapytania i reklamacje mogą być kierowane na adres biuro@nadrex.eu lub pod numerem telefonu: 603389350 (opłata wg. cennika właściwego operatora).

   Wiele planów i pomysłów, różnych koncepcji na prowadzenie własnej działalności. Stworzyliśmy biznesplan, wdrożyliśmy projekt, zrealizowaliśmy zadanie - tak powstała firma NADREX, firma, która od 1989 roku, świadczy swoje usługi na rynku wyrobów dziewiarskich, polecając Państwu szeroką gamę produktów, w tym odzież niemowlęcą na każdą okazję, szykowne ubranka do chrztu i modne pomysły w zakresie mody, spełniające wasze oczekiwania , Drogich Rodziców naszych ukochanych dzieci.

 Kadrę naszych pracowników, tworzą ludzie pasji, zamiłowania do swojej pracy, pełni wiedzy, stosownych umiejętności i długoletniego doświadczenia. To ludzie, którzy są w pełni profesjonalistami, fachowcami, sumiennymi pracownikami, jak również i rodzicami, a więc tworząc ubranka dla dzieci, wiedzą, czego dzieci potrzebują, w czym czują się dobrze i co jest niezbędne, by móc wyposażyć szafę ukochanego bobasa.

 Firma Nadrex, którą tworzymy i reprezentujemy, jest działalnością prywatną z siedzibą na terenie Polski Północnej w Malborku. Poprzez sklep online nadrexchrzest.pl, realizuje jednak zlecenia klientów z całego kraju i świata, świadcząc swoje usługi wszędzie tam, gdzie pod uwagę bierzemy wygodną i komfortową odzież niemowlęcą, piękne sukienki do chrztu,gustowne garniturki na chrzest i eleganckie kompozycje, jedyne w swoim rodzaju ubranka do chrztu.

 Posiadamy wiedzę, zatrudniamy grupę wspaniałych ludzi, mamy do dyspozycji profesjonalny park maszyn dziewiarskich STOLL, a ponadto współpracujemy z firmami, które dostarczają nam najwyższą jakość materiałów do produkcji ubrań.

 Stawiając na NADREX, zyskują Państwo:

- Wysokiej klasy ubranka dla niemowląt, mające doskonały splot, będące miłe w dotyku i przyjemne w noszeniu.- Najlepsze ubranka do chrztu, stworzone z odpowiednio wyselekcjonowanych dzianin, będących idealnym rozwiązaniem na duże uroczystości i ważne wydarzenia w życiu dziecka.

- Różnorodne dodatki do stroju, w których Wasze maleństwo, będzie prezentowało się niczym, jak postaci z najpiękniejszych bajek.

 Jeśli szukają Państwo firmy, która stawia na zadowolenie klientów, oferuje najwyższą jakość usług i poleca produkty, które godne są każdych pieniędzy, sklep internetowy NADREX, to najlepszy sprzedawca, na jakiego już dziś możemy postawić.

 

Zachęcamy do zwrócenia uwagi na naszą ofertę, która mamy nadzieję spotka się z Państwa zainteresowaniem. Niech nasze ubranka dla dzieci będą tymi, w których Wasze dzieci, będą w pełni szczęśliwe, uśmiechnięte i najpiękniejsze pod słońcem.

 

ZAPRASZAMY

NADREX- firma, która ubiera pociechy od pokoleń…